REMZİ'DE ÇOK SATANLAR

TÜRKÇE
İNGİLİZCE
 1. Bir Dünya Kurmak

  Rıdvan Akar

    (Özyeğin Üniversitesi Yayınları)
 2. Tebrikler Kovuldunuz!

  Kaan Sekban

    (Okuyan Us Yayınları)
 3. Huzursuzluk

  Zülfü Livaneli

    (Doğan Kitap)
 4. Kelepçe

  Hüsnü Mahalli

    (Destek Yayınevi)
 5. Muhbir

  John Grisham

    (Remzi Kitabevi)
 6. Tanrı’nın Tarihi

  Karen Armstrong

    (Pegasus Yayınları)
 1. Prisoners of Geography

  Tim Marshall

    (Elliott & Thompson)
 2. Elon Musk

  Ashlee Vance

    (Random House)
 3. Dragon Teeth

  Michael Crichton

    (HarperCollins)

E-POSTA LİSTESİ

E-posta adresiniz yalnızca aylık bültenimizi göndermek için kullanılacaktır. Vermiş olduğunuz bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
İyi bir kitap hakiki bir hazinedir.

John Milton
Bir Dünya Kurmak
ISBN: 978-605-82835-0-3
Sayfa Sayısı: 537
Ebat: 145 x 218 mm
Fiyatı: 24.00 TL

Bir Dünya Kurmak

Rıdvan Akarİlk sermayesi diplomalarıydı. Kolundaki biricik altın bilezik, aldığı eğitimdi. Hüsnü Özyeğin o “sermayeden” bir dünya kurdu. Türkiye’nin en zengin işadamları sıralamasında ilk sıralarda yer aldı. İş hayatına bir profesyonel olarak başlamış, bankacılıkta en genç genel müdür olarak yükselmişti. Banka yöneticiliğinden banka sahipliğine dönüşen meslek yaşamında, bu terakkiyi sonuna kadar başarıyla tamamlayabilen isimdi. Kurduğu ve büyüttüğü Finansbank’ı 19 yılın sonunda sattığında Türkiye’ye yapılan en büyük yabancı sermaye yatırımı gerçekleşmişti. Türkiye’nin en çok merak edilen ve başarısının ardındaki sırrı keşfedilmek istenen ismiydi.

Özyeğin bankasını sattıktan sonra da FİBA Holding ile yatırımlarına devam etti, sosyal sorumluluk projeleri, Özyeğin Üniversitesi’nin kuruluşu ile baş döndüren temposu hiç dinmiyordu. En zenginler listesinden çok, “gönlü zenginler” sıralamasında yer almayı önemsiyordu.

Bu kitapta tüm yaşamı, hayat felsefesi, çalışma alışkanlıkları ve bilinmeyenleriyle Hüsnü Özyeğin’i tanıyacak, başarısının ardındaki o üç sihirli sözcükle tanışacaksınız: “Çalışmak, çalışmak, çalışmak…”